سه شنبه 12 اسفند 1393
کمينه   
اخبار
تاریخ: دوشنبه 03 مهر 1391 نظرات: 0 نظر نمایش: 357 مرتبه تعداد امتیاز: 1   
اعتقاد به بسیج باید یک اعتقاد قلبی باشد

اعتقاد به بسیج باید یک اعتقاد قلبی باشد

اعتقاد به بسیج باید یک اعتقاد قلبی باشد
رئیس شورای عالی قشر سازمان بسیج حقوقدان اظهار داشت : اعتقاد به بسیج باید یک اعتقاد قلبی باشد و تفکر بسیج باعث پیشبرد اهداف خواهد بود.
حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در نشست شورای عالی بسیج حقوقدانان که پیش از ظهر امروز در محل سالن شهید بهشتی برگزار گردیدبیان داشت : بسیج بایستی در این قشر پویایی بیشتری داشته و باز خورد آن در جامعه باید منعکس شود.
وی افزود: نخبگان جامعه باید در این زمینه ها  بعنوان  عضوی از بسیج حقوقدانان پیشگام باشند .
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان سیستان و بلوچستان  نیز اظهار داشت : سازمان بسیج حقوقدانان  یکی از اقشار 18 گانه سپاه است که به منظورجذب ، سازماندهی ، انسجام جامعه حقوقدانان به وجود آمده و این سازمان بدنبال جذب ، تشکیل حلقه های صالحین ،برگزاری جشنواره علمی  و ... تاسیس شده است.
سرهنگ لک زایی از تشکیل  اولین جلسه شورای عالی سازمان بسیج حقوقدانان استان در سالن شهید بهشتی دادگستری خبر داد .
" وی در ادامه   کمک به تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی ،برنامه ریزی و تلاش برای جذب سهمیه بسیجی ابلاغی از رده مافوق برای تحقق بسیج دهها میلیونی وایجاد زمینه های لازم برای حضور و ایفای نقش سازمان یافته بسیجیان قشر حقوقدان در صحنه مورد نیازانقلاب اسلامی را از مهمترین اهداف این سازمان دانست
شورای عالی سازمان بسیج حقودانان متشکل از تعدادی صاحب نظر و نخبه حقوقی هستند که در جغرافیای جمعیتی  قشر حقوقدانان بسیجی ، حضور تاثیر گزار و محوری دارند .

 

کد: 22777
نویسنده خبر: leila piri
 
تصاویر مرتبط
  • اعتقاد به بسیج باید یک اعتقاد قلبی باشد
 
فایل های مرتبط
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید: